İp Bileklik
Ay Yıldız İp Bileklik

Ay Yıldız İp Bileklik

9,27 ₺ 7,99 ₺

Kalp İp Bileklik

Kalp İp Bileklik

10,32 ₺ 8,90 ₺

Eros İp Bileklik

Eros İp Bileklik

10,32 ₺ 8,90 ₺

Doğaltaşlı İp Bileklik

Doğaltaşlı İp Bileklik

10,32 ₺ 8,90 ₺

Kalp İp Bileklik

Kalp İp Bileklik

10,32 ₺ 8,90 ₺

Taraftar Vinlex Deri Bileklik

Taraftar Vinlex Deri Bileklik

11,60 ₺ 10,00 ₺

Ateş ve Su 2'li İp Bileklik

Ateş ve Su 2'li İp Bileklik

12,64 ₺ 10,90 ₺

2 Adet Süpermn İp Bileklik

2 Adet Süpermn İp Bileklik

13,92 ₺ 12,00 ₺

Şans İp Bileklik 5 Adet

Şans İp Bileklik 5 Adet

14,96 ₺ 12,90 ₺

2 Adet Papatya İp Bileklik

2 Adet Papatya İp Bileklik

19,60 ₺ 16,90 ₺

2 Adet Nazar İp Bileklik

2 Adet Nazar İp Bileklik

19,60 ₺ 16,90 ₺

Astronot İp Bileklik

Astronot İp Bileklik

19,72 ₺ 17,00 ₺

Stoğu Biten Ürünler

Toptan İp Bileklik

Aksesuar ve takıların insan hayatında kesinlikle yabana atılmayacak büyük önemi vardır. Kendini aksesuarlarla güzel, çekici ve estetik göstermek isteyen insanlar bugün halen çok hareketli bir sektörün malzemeleri ile kendine çözüm bulmak durumundadır. Farkı ip modelleri kullanılarak tercih edilen bileklik modelleri, geçmişte olduğu gibi bugün yine otantik kabul ediliyor ve beğeniliyor. Takı ve aksesuar pazarında, özellikle bijuteri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan ürünler toptan ip bileklik şeklinde ortaya çıkmaktadır.


Bu işin ticaretini yapan sayısız firma, ekonomik tedarik avantajlarını kullanıp bu ürünleri uygun şekilde elde edebilir. Çok sayıda müşterinin memnuniyetle tercih edeceği bu ürünler, ticari piyasada önemli bir kazanç fırsatı ortaya koyacaktır. Pek çok farklı tasarım ve estetik ürün seçenekleri gerçekten tercih edilmesi gereken ürün avantajlarını en iyi şekilde ortaya koymuştur. Boncuklu, figürlü ve muazzam renkli ürün alternatifleri sayesinde bileklik modellerini daha detaylı görmek mümkün olmaktadır.


Toptan İp Bileklik Fiyatları

Ürün kalitesi ve ekonomik fırsatlarla beraber, çok değerli seçenekleri bir fırsat olarak görmek önemli olacaktır. Burada görmüş olduğunuz bileklik modellerinin insanların hayata bakışı ile ve istekleri ile doğrudan bağlantısı var. Basit gibi görünen pek çok takının gerçekten moral isteklendirme açısından büyük bir değer olduğu görülmektedir. Kendisi için veya sevdikleri için hediyelik arayanlar bu tarz bujiteri ürünlerine daha detaylı bakmak durumundadır.


Önemli bir pazar olarak kabul edilen sektörde alışveriş ve özellikle toptan tedarik yöntemleri en iyi çözümü ortaya koymuştur. Ekonomik bir şekilde ortaya çıkmış toptan ip bileklik fiyatları özellikle bu ürünleri tedarik etmek isteyen firmalar için muazzam bir fırsat bütünlüğünü ortaya koymuştur. Çok estetik ve muazzam yapıya sahip olan bu güzel ürünler insanlar üzerinde çok olumlu etki yaratmıştır. Eğer bu piyasada her geçen gün farklı istekleri düşünecek olursanız, bileklik gibi takı modellerinin çok avantajlı sonuçlarını sürekli olarak görebilirsiniz.


Toptan İp Bileklik Çeşitleri

Bileklik modellerinin pek çok farklı ürün çeşidi var. İp ile yapılmış çoklu modeller heyecan uyandırıyor ve bazı insanların ideal tercihini ortaya koyuyor. bijuteri sektöründe ürün tedarik fırsatlarını değerlendirmek isterseniz, elbette çeşitler çok olmalı ve size alternatif sunmalıdır.


Burada karşınıza gelmiş olan toptan ip bileklik çeşitleri vitrinleri süsleyip insanları daha fazla memnun edecek sonuçlar oluşturmaktadır. Birbirine hediye almak ve sıra dışı tercihleri değerlendirmek isteyen insanlar için farklı iplerden üretilmiş olan bileklikler, gerçekten doğru bir tercih olacaktır. Işıltılı ürün çeşitleri ortaya çıktığı gibi, ekonomik fiyatları yine burada önemli bir perspektifte gözden geçirmek gerekir.


Toptan İp Bileklik Fiyatları Ve Çeşitleri

Pek çok farklı ürün ve geniş kategoride örnekler firmamızın sunumları ile ayağınıza geliyor. Toptan ip bileklik fiyatları ve çeşitleri değerlendirmesi yaptığınızda, pek çok çeşit karşınıza gelmiştir. Figürler, objeler ve detaylarla daha renkli hale gelen modeller kesinlikle sizin tarafınızdan beğenilecek ve kaliteli bir tercih olarak kendini gösterecektir.


Burada yapılan çalışmalarda pek çok farklı malzeme kullanılarak kaliteli ürünler ortaya çıkmıştır. İnsanların takıp konusundaki ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayan firmamız en önemli örnekleri karşınıza getirip size yardımcı olacaktır.