Kar Küresi
Kardan Adam Sim Küresi

Kardan Adam Sim Küresi

70,06 ₺ 60,40 ₺

Kaktüs Sim Küresi

Kaktüs Sim Küresi

70,06 ₺ 60,40 ₺

Aşk Evi Sim Küresi

Aşk Evi Sim Küresi

70,06 ₺ 60,40 ₺

Nostajik Piyano Müzik Kutusu

Nostajik Piyano Müzik Kutusu

141,00 ₺ 121,55 ₺

Atlı Karınca Müzik Kutusu

Atlı Karınca Müzik Kutusu

156,77 ₺ 135,15 ₺

Atlı Karınca Müzik Kutusu

Atlı Karınca Müzik Kutusu

156,77 ₺ 135,15 ₺

Çift Figürlü Minik Küre

Çift Figürlü Minik Küre

41,41 ₺ 35,70 ₺

Çift Figürlü Minik Küre

Çift Figürlü Minik Küre

41,41 ₺ 35,70 ₺

Çift Figürlü Minik Küre

Çift Figürlü Minik Küre

41,41 ₺ 35,70 ₺

Stoğu Biten Ürünler

Kar Küresi Nedir?

Hediyelik eşya seçenekleri arasında değerlendirilen kar küresi, camdan yapılmış bir küre içerisine konan minyatür figür ve kar taneleri ile görsel şölen sunmaktadır. Üstelik görsel anlamda tatmin edici bir seçenek olarak da dikkatleri çekmeyi başarır. 

Kaliteli bir hediyelik eşya seçeneği olarak kabul edilen kar küresi genellikle yılbaşlarında tercih edilen alternatifler arasındadır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından çok sevilen kar küreleri masa üzerinde ya da ortamda farklı noktalarda kullanılabilecek bir dekoratif objedir. Özellikleri değerlendirildiğinde ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren toptan kar küreleri modelleri sayesinde hediyelik eşya satın almak oldukça avantajlıdır.

Kar küresinin ne zaman icat edildiği bilinmese de Fransa’da 19. yüzyılın başlarında popüler hale geldiği kabul edilmektedir. Başlangıçta kâğıt tutucu olarak kullanılan kar küresi modelleri 1878 yılında düzenlenen Paris Fuarı’nda pek çok insan tarafından takdir ve beğeni ile karşılanmıştır. 1879 yılı itibariyle pek çok üretici firmanın ilgi gösterdiği Kar Küresi modelleri daha sonra Eyfel Kulesi temasıyla kullanılmaya başlanmıştır. 

Kar kürelerinin 19. yüzyılda başlayan popülaritesi ile kar küreleri bugünlere kadar en çok tercih edilen hediyelik eşya seçenekleri arasında kabul edilmektedir. Bu yönüyle bir tüketici tarafından tercih edilen kar kürelerinin kalite odaklı çözümler sunması ve ideal hediyelik eşya olması mümkündür. Dünyanın pek çok noktasında ideal hediyelik eşya alternatifleri olarak değerlendirilen kar küreleri ile hediye almak isteyen tüketicilere kolaylık sağlanmaktadır.

Toptan Kar Küresi Fiyatları?

Toptan kar küresi fiyatları tüketiciler açısından mutlaka değerlendirilmesi gereken detaylar arasındadır. Çünkü bütçeyi doğrudan etkileyen bu husus aynı zamanda kalite odaklı bir yaklaşım benimsenmesini de sağlar. Bu çerçevede dikkat edilmesi gereken sadece fiyatlar değil kalitedir aynı zamanda. Standartların ötesinde bir çözüm elde etmek ve kalite odaklı bir yaklaşım benimsemek isteyen tüketiciler için fiyatları belirleyen faktörlere göz atarak alışveriş yapmak mümkündür. 12’li kar küresi toptan satışı ve melekli kar küresi toptan satış gibi ihtiyaçlara yönelik çözüm önerileri ve fırsatları tüketicileri toptan satış mağazalarında beklemektedir.

Kar küresi ucuz hediyelik eşya tercihinde bulunmak isteyenler için idealdir. Özel olarak üretilmiş kar küreleri ise daha pahalı fiyatları satılmaktadır. Fakat bu kar küreleri ise kar küresi koleksiyonu yapanların ilgisini çekmekte ve talep görmektedir. 

Toptan Kar Küresi Modelleri Nelerdir?

Toptan kar küresi alışverişi yapmak istenildiğinde tercih edilecek alternatifler çok ciddi çeşitlilik sağlar. Toptan kar küresi çeşitleri ile hediye seçenekleri arttırılmaktadır.  Kar küresi alışverişi yapmak isteyen tüketiciler tarafından en çok tercih edilen modeller aşağıda yer almaktadır. Bu kar kürelerinin de kendi içinde ışıklı/ışıksız, müzikli/müziksiz ve farklı boyutlarda seçenekleri bulunmaktadır. Hem tüketici beklentilerine cevap veren hem de kalite sağlayan alternatiflerle ihtiyaçlara ve beklentiye uygun bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. Toptan kar küresi modelleri ile ilgili detaylar ise şu şekildedir;

  • Mini Kar Küresi: Mini kar kürelerinin ebatları standart kar kürelerinden farklı olarak ı çok daha küçüktür. Kullanıldığı alana kalite katarken çok büyük alan kaplamaması nedeniyle de tercih edilen alternatifler arasındadır. Bu noktada mini kar küreleri özel günler için en sık tercih edilen hediyerden biridir. Kar küresi satın almak isteyen tüketiciler açısından hem uygun fiyat hem de kullanışlılık anlayışına dayanarak tercih edilir. Boyutları kadar sevimli çözümler sunması da beklentilere cevap verir.

  • Kış Masalı Kar Küresi: Kış masalı kar küresi içerisinde kullanılan figürlerin bir nebze daha farklı olduğu seçeneklerdir. Kar küreleri ile alakalı seçenekler değerlendirildiğinde kış teması ön planda olsa da kış masalı küreleri daha dikkat çekici bir seçenek sunması sayesinde ilgi çekicidir. Farklı ortamlarda kullanılan kar küreleri sadece kusursuz bir görsellik sağlamakla kalmaz aynı zamanda alternatif bir aksesuar olma özelliği de taşır. Bu sayede tüketiciler açısından avantajlara kapı aralamak daima çok özeldir.

  • Minik Melek Kar Küresi: Minik melekli kar küresi toptan alışverişi yapmak adına harekete geçen tüketiciler açısından elde edilecek avantajlar oldukça fazladır. Bu çerçevede hem satın alınan kar küresinin sunduğu görsellik hem de elde edilen kalite maksimum fayda sağlamayı başarır. Minik melek kar küresi kız çocuklarının da ilgi duyduğu kar kürelerindendir. Minik melek kar küresi sayesinde kusursuz bir görsellik yakalamak ve farklı bir tasarıma kapı aralamak mümkündür.

  • Yılbaşı Kar Küresi: Yılbaşı kar küresi toptan satılan ürünler arasında yılbaşı zamanında en dikkat çeken seçeneklerden bir tanesidir. Kaliteli olması kadar yılbaşı hediyesi için pratik bir seçenek olması tüketiciler açısından daha hızlı bir sonuca ulaşmayı mümkün kılar. Bu nedenle mağazada satılacak hediyelik eşyalar arasına toptan yılbaşı kar küresi alarak talepleri karşılamak mümkündür. İhtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren bu seçenek hemen herkesin tatmin olacağı sonuçlara kapı aralar. Görselliğiyle fark yaratan yılbaşı kar küreleri uygun fiyat avantajlarıyla da dikkat çekecektir.

Toptan Kar Küresi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Toptan kar küresi satın almak isteyen işyeri sahiplerinin hedef kitlelerini iyi tanımaları gerekmektedir. Çünkü kar küresi sıradan bir aksesuardan çok daha fazlası olarak kabul edilmekte ve farklı anlamlar yüklenmektedir. Peki, bir tüketici için toptan kar küresi satın alınacaksa en çok dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir? İşte kar küresi konusunda mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar;

  • Kar küresi boyutlarının kullanım alanına uygun olup olmadığı dikkate alınmalıdır,

  • Kürenin içerisindeki figürler ve konseptin değerlendirmesi yapılmalıdır,

  • Küre seçiminde hem kalite hem de fiyat bir arada değerlendirilmelidir,

  • Sağlamlığa dikkat edilmelidir,

  • Satın alınan toptan kar kürelerinin hangi özel güne hitap ettiğine dikkat edilmelidir.

Tüm bu detaylar dikkate alındığında hem ihtiyaçlara uygun hem de kalitesiyle dikkat çeken alternatiflere odaklanmak daha kolay olacaktır.

Toptan Kar Küresi Alırken Adet Sayısında Üst Sınır Var mıdır?

Bir tüketici için toptan hediyelik kar küresi alışverişi yapılacaksa mutlaka adet konusunda üst sınırlara dikkat etmek şarttır. Toptan kar küresi alımı yapılacak toptancı ile iletişime geçmek üst sınır konusunda bilgi sahibi olmak için en garanti yol olacaktır. Aksi takdirde alışverişin ihtiyaçlara cevap vermesi ve kaliteyi sağlaması mümkün olmayacaktır. Peki, satıcılar üst sınır belirlerken adetlerle alakalı nasıl bir çözüme dikkat çekmektedir?

Satıcılar için adetlerde üst sınırın belirlenmesi alıcının beklentisine göre olacaktır. Ürünlerin hızlı bir şekilde satılmasını ve tükenmesini isteyen satıcılar adetleri daha düşük seviyelerde tutarak uygun fiyat avantajı sağlar. Bu nedenle de tüketiciler alışverişi daha kaliteli bir seviyeye taşır.