Bileklik
Bileklik
Hematit Doğaltaş Bileklik

Hematit Doğaltaş Bileklik

67,28 ₺ 58,00 ₺

Hematit Doğaltaş Bileklik

Hematit Doğaltaş Bileklik

67,28 ₺ 58,00 ₺

Hematit Doğaltaş Bileklik

Hematit Doğaltaş Bileklik

67,28 ₺ 58,00 ₺

Hematit Doğaltaş Bileklik

Hematit Doğaltaş Bileklik

67,28 ₺ 58,00 ₺

Kalp İnci Trend Bileklik

Kalp İnci Trend Bileklik

20,30 ₺ 17,50 ₺

Şans İp Bileklik 5 Adet

Şans İp Bileklik 5 Adet

14,96 ₺ 12,90 ₺

Dorika Bileklik 3 mm

Dorika Bileklik 3 mm

76,56 ₺ 66,00 ₺

Dorika Bileklik 5 mm

Dorika Bileklik 5 mm

104,40 ₺ 90,00 ₺

Oval Zincir Çelik Bileklik

Oval Zincir Çelik Bileklik

113,68 ₺ 98,00 ₺

At Kaliteli Suni Deri Bileklik

At Kaliteli Suni Deri Bileklik

23,08 ₺ 19,90 ₺

Papatya Cam Bileklik

Papatya Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Arı Cam Bileklik

Arı Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Panda Cam Bileklik

Panda Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Kedi Cam Bileklik

Kedi Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Deniz Yıldızı Cam Bileklik

Deniz Yıldızı Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Balık Cam Bileklik

Balık Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Fil Cam Bileklik

Fil Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Kedi Cam Bileklik

Kedi Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Köpek Cam Bileklik

Köpek Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Kaplumbağa Cam Bileklik

Kaplumbağa Cam Bileklik

40,60 ₺ 35,00 ₺

Nazar Boncuk Mineli Bileklik

Nazar Boncuk Mineli Bileklik

34,68 ₺ 29,90 ₺

Kaliteli Suni Deri Bileklik

Kaliteli Suni Deri Bileklik

23,08 ₺ 19,90 ₺

Stoğu Biten Ürünler

Toptan Bileklik Fiyatları?

Toptan bileklik fiyatları, perakende bileklik modelleri satan mağazalar için önemli bir konudur. Bileklik modellerinin bir seri halinde satın alınmasını sağlayan toptan alışveriş sayesinde nihai kullanıcıdan ziyade satıcıların fiyat avantajı yakalaması söz konusudur. Bu noktada önemli bir takı ve aksesuar alternatifi olan bileklik için fiyatları makul seviyelere düşürmenin ideal yolu toptan bileklik alışverişi olacaktır.

Toptan Bileklik Modelleri Nelerdir?

Bileklik satın alırken ürünün toptan mı yoksa perakende mi olduğunu dikkate almak fiyat bakımından mühimdir. Ancak mühim olan bir başka konu da var ki görselliğin tatmin edici seviyede olmasını sağlayan bileklik modelleridir. Renk, kullanılan taş ve görselliği etkileyen diğer bütün unsurlar toptan bileklik konusunda doğru tercihte bulunmaya olanak tanır. 

Tüketicilerin takı ve aksesuar alternatifi olarak tercih edecekleri kişiye özel bileklik konusunda farklı modelleri dikkate alması gerekir. Aksi takdirde satın alınan bileklik fiyatları tatmin edici olsa da görsel olarak başarılı olmaması nedeniyle tatmin edici değildir. Bir tüketici için satın alınacak olan bilekliğin toptan kadın bileklik noktasında tatmin edici olup olmadığını değerlendirmesi şart. 

Kullanılan Malzemeye Göre Bileklik Çeşitleri

Kadınlar için oldukça değerli birer alternatif olan bileklik modelleri malzeme kalitesi ve çeşidine göre sınıflandırılmaktadır. Bu çerçevede kadın bileklik çeşitleri farklı özellikler gösterir. Doğallığı ön plana çıkarmak isteyen kadınlar için doğal taş bileklik ya da taşlı bileklik ideal bir seçimdir. Öte yandan bayan deri bileklik tarzına deriyi yakıştıran kadınlar için başarılı bir çözümdür.

Bilekliğin hem görsel hem de dayanıklılık bağlamında ideal olması adına zirkon bileklik, boncuk bileklik ve çelik kelepçe bileklik gibi alternatiflere göz atmak gerekir. Tarzın daha sıra dışı olmasını isteyen kadınlar için zincir bileklik ve charm bileklik gibi seçenekleri kullanmak ideal. Günlük kullanımda ya da özel davetlerde tercih edilecek bir bileklik için kristal-boncuk bileklik seçilir.

Renklerine Göre En Uygun Toptan Bileklik Alternatifleri

Bileklik satın almak isteyen tüketicilerin tamamı görsel kusursuzluğu hedefler. Bu nedenle bir satıcının tercih edeceği toptan bilekliklerde de tüketici davranışını dikkate almak önem taşır. Sadelik ve saflık konusunda aksesuarların gücünü kullanmak isteyen kadınlar ince bileklik kadar beyaz bileklik de tercih eder. Ancak şıklığı dikkat çekici bir şekilde öne çıkarmak isteyen kadınlar altın kaplama bileklik ya da gold bileklik seçeneklerini önemser.

Bileklik seçiminde tarzın tercih edilecek alternatifi de doğrudan etkilediği bilinerek hareket edilmelidir. Bu nedenle de gümüş bileklik tercih eden bir kadın için çok iddialı bileklik modellerinin ilgi alanında olmayacağı açıktır. Bu detayın farkında olan satıcılar açısından hem bileklik satışlarını arttırmak hem de bileklik konusunda tüketiciye doğru ürünü sunmak mümkün olur.

Toptan Bileklik Hediye Olarak Alınır mı?

Toptan bileklik, satıcıların üreticiden tedarik ettiği bir ürün çeşididir. Ancak pek çok tüketici hediyelik bileklikler araştırırken karşılaştığı toptan bileklikleri satın alıp alamayacağını düşünür. Bu durumda toptan bileklikleri çoklu bileklik seti olarak düşünerek tercih etmek mantıklı bir seçenek olacaktır.

Hediye satın almak istenen kişinin bileklikleri çok seviyor olması toptan bilekliklerin hediye olarak tercih edilmesini sağlar. Ancak bu tür bir hediye satın almak istendiğinde hediye verilecek kişinin ne tür alternatifleri tercih ettiğini bilmek şart. Otantik bileklik, ip bileklik ya da harfli bileklik seçeneklerinden oluşan bir set sayesinde kaliteli alışveriş yapmak mümkün.

Toptan bilekliklerin hediye olarak tercih edilmesi tüketiciler açısından avantaj sağlarken hediye düşünme problemini de ortadan kaldırır. Bu sayede satın alınacak alternatifler arasından doğru tercihi yaparak kaliteli bir toptan bileklik alışverişi gerçekleştirmek mümkün.

Toptan Bileklik Alımında Adet Sayısında Üst Sınır Var mı?

Toptan alışveriş, perakende alışverişten farklı olarak adetlerin çok daha yüksek olduğu alışveriş çeşididir. Bu nedenle de toptan alışveriş yapmak isteyen tüketiciler için adetlerin 100 – 200 ile sınırlı olmayacağını bilmek gerekir. Peki, bir bileklik alışverişinin toptan statüsünde değerlendirilmesi adına kaç adet bileklik satın almak gerekir?

Toptan bileklik alışverişi için adet sınırlaması genellikle satıcı tarafından konmaktadır. Burada da önemli olan satın alınacak olan bileklik adeti ve bilekliklerin maddi karşılığıdır. Bu çerçevede arkadaş bilekliği fiyatları da toptan bileklik alışverişinde önemli bir detay olur. Fiyat arttıkça toptan satıcının adet olarak satın almanızı beklediği adet de düşer. Bu durumda kaliteli bir bileklik tercihinde bulunarak hem fiyat hem de gösterişli ürün tercih etmek mümkün.

Bileklikler Zamanla Kararma Yapar mı?

Bileklik satın almak isteyen pek çok tüketici mavi boncuklu bileklik, kız bileklik ya da sevgili bileklikleri arasından seçim yaparken zorlanır. Ancak bu bileklikleri seçerken zamanla meydana gelebilecek kararmayı da düşünerek hareket etmek daha başarılı bir alışveriş sürecine kapı aralar.

Halka bileklik ya da kadın spor bileklik seçenekleri arasından hangisinin tercih edildiği önemsenmemelidir. Çünkü kararma konusunda etkili olan faktör bilekliğin imal edildiği malzemedir. Altından imal edilen bileklikler zamanla parlaklıklarını kaybetse de altının özellikleri gereği kararma yapması söz konusu değildir. Rengini ve parlaklığını kaybeden altının basit bir temizleme ile tekrar eskisi kadar parlak ve ilgi çekici görünmesi mümkündür. 

Bileklik çeşitleri arasında en çok tercih edilen seçenek olan gümüş altından farklı olarak kararma yapar. Terleme ve diğer çevresel faktörler dikkate alındığında gümüş bileklik griden siyaha çalan bir renk alır. Ancak bu durum kalıcı bir problem değildir. Doğru temizlemek teknikleri ve kararan bilekliği temizleme süreci sayesinde görsel kusursuzluğu elde etmek mümkün. Unisex bileklik ya da şans bilekliği kelepçe seçeneklerini tercih eden tüketiciler gümüş modeller için kararmayı giderecek uygulamaya başvurabilir.

Kararan Bileklikler Nasıl Parlatılır?

Bilekliklerde kararma meydana gelmesi durumunda bu soruna müdahale ederek en kaliteli görselliği yakalamak gerekir. Aksi takdirde değeri çok yüksek bir su yolu bileklik kararma nedeniyle değersiz bir aksesuar gibi görünür. Böylesi problemlerin önüne geçmek ve kararma sorununu önlemek adına tercih edilecek farklı yöntemler bulunmaktadır.

Gümüş bilekliklerinizin kararması durumunda su, karbonat ve bir kap kullanarak kararmanın neden olduğu kötü görüntüyü gidermek mümkün. Kaynar su karbonatla hazırladığınız karışıma bilekliklerinizi koyarak bir süre kaynatmak gerekir. Daha sonra takıların kaptan alınmalı ve bir süre soğutulduktan sonra temiz – yumuşak bezle silinmelidir. Doğru miktarda kaynatma ve doğru kurulama yöntemleri sayesinde gümüş bilekliklerin ilk günkü kadar kaliteli görünmesi mümkün.

Takıları kararma sorunundan kurtarmak adına sirke, karbonat ve su ile hazırlanan karışıma takılar konmalıdır. Karışımda bekletilen takılar birkaç saat sonra geri alınmalıdır. Temiz bir diş fırçası yardımıyla ve hafifçe fırçalama gerçekleştikten sonra bilekliklerin arzu edilen kaliteye ulaşması mümkündür. 

Görsel olarak kararan bilekliklerin yapısal manada herhangi bir zarar görmediğini vurgulamak önemlidir. Bu çerçevede bileklik satın alırken bilekliğin kararma ihtimalini düşünerek kararı değiştirmemek gerekir. Çünkü bileklik kararması üstesinden gelinemeyecek bir sorun değildir. Burada önemli olan doğru yöntemleri kullanarak bileklikte ortaya çıkan olumsuzluğu gidermektir. Toptan bileklik alışverişinde de bu mantıkla hareket ederek avantajı yakalamak mümkün.