Takı Tasarım Malzemeleri
Takı Tasarım Malzemeleri
10 Adet Allen Anahtar Takımı

10 Adet Allen Anahtar Takımı

114,84 ₺ 99,00 ₺

Cam Nazar Küp Boncuk 1 Adet

Cam Nazar Küp Boncuk 1 Adet

11,48 ₺ 9,90 ₺

2 cm Halkalı Çivi 50 Gram

2 cm Halkalı Çivi 50 Gram

22,04 ₺ 19,00 ₺

Beyaz Plastik Çekmeceli Kutu

Beyaz Plastik Çekmeceli Kutu

101,50 ₺ 87,50 ₺

Beyaz Plastik Çekmeceli Kutu

Beyaz Plastik Çekmeceli Kutu

101,50 ₺ 87,50 ₺

14 Adet Uçlu Tornavida Takımı

14 Adet Uçlu Tornavida Takımı

114,84 ₺ 99,00 ₺

Kalem Havya Topraksız 80 Wat

Kalem Havya Topraksız 80 Wat

114,84 ₺ 99,00 ₺

İnci Kolye Ucu 1 Adet

İnci Kolye Ucu 1 Adet

1,42 ₺ 1,22 ₺

Kılçık Tabancası

Kılçık Tabancası

216,92 ₺ 187,00 ₺

Bileklik Aparatı 1 Adet

Bileklik Aparatı 1 Adet

2,75 ₺ 2,37 ₺

Raf Stand Kancası 15 cm

Raf Stand Kancası 15 cm

9,30 ₺ 8,02 ₺

Raf Stand Kancası 20 cm

Raf Stand Kancası 20 cm

9,30 ₺ 8,02 ₺

Plastik Falçata

Plastik Falçata

23,56 ₺ 20,31 ₺

Plastik Falçata

Plastik Falçata

36,18 ₺ 31,19 ₺

Zikzak Metal Taç

Zikzak Metal Taç

6,84 ₺ 5,90 ₺

7'li Allen Anahtar Takımı

7'li Allen Anahtar Takımı

59,43 ₺ 51,23 ₺

6 mm Bakır Tel 1 Metre

6 mm Bakır Tel 1 Metre

5,85 ₺ 5,04 ₺

Yan Keski

Yan Keski

74,24 ₺ 64,00 ₺

Yan Keski ve Klasik Pense

Yan Keski ve Klasik Pense

74,24 ₺ 64,00 ₺

Üzüm Boncuk Aparatı 50 Gram

Üzüm Boncuk Aparatı 50 Gram

21,58 ₺ 18,60 ₺

Örgülü Zikzak Metal Taç

Örgülü Zikzak Metal Taç

13,92 ₺ 12,00 ₺

Örgülü Metal Taç

Örgülü Metal Taç

11,60 ₺ 10,00 ₺

İnci Metal Taç

İnci Metal Taç

29,00 ₺ 25,00 ₺

Zikzak Metal Taç

Zikzak Metal Taç

8,70 ₺ 7,50 ₺

Yaylı Metal Taç

Yaylı Metal Taç

9,28 ₺ 8,00 ₺

Süper Yapıştırıcı 50 GR

Süper Yapıştırıcı 50 GR

119,31 ₺ 102,85 ₺

Harfli Küp Boncuk 6*6 mm

Harfli Küp Boncuk 6*6 mm

14,93 ₺ 12,87 ₺

Yuvarlak Minik Halka Küpe

Yuvarlak Minik Halka Küpe

15,08 ₺ 13,00 ₺

Ezme Minik Halka Küpe

Ezme Minik Halka Küpe

15,08 ₺ 13,00 ₺

Klasik Halka Küpe

Klasik Halka Küpe

11,60 ₺ 10,00 ₺

Takmatik Taç (1 Adet)

Takmatik Taç (1 Adet)

3,32 ₺ 2,86 ₺

Stoğu Biten Ürünler

Toptan Takı Tasarım Malzemeleri Fiyatları?

Takı tasarımı, perakende ve online ticarette en çok ilgi gören ürün grupları içinde yer almaktadır. Yenilikçi ürün konseptlerinin öne çıktığı takılarda, online pazaryerleri ya da bijuteri mağazaları üzerinden satış yapmak isteyen esnaflar için, yüksek bir kâr marjının öne çıkması toptan takıları ön plana çıkarmaktadır. Hem gençler, hem de orta ve üst yaş grubu için en çok ilgi gösterilen ürünler içinde yer alan hobi malzemeleri herkese hitap etmektedir. 

 

Do it yourself konseptli olarak el işi dikiş ya da boncuk temalı ürünler üretmek için gerekli olan punch gibi kitler, hobi malzemeleri içinde yer almaktadır. Buna ek olarak yüzük, kolye, bileklik gibi seçeneklerin yer aldığı takı tasarım malzemeleri fiyatları bakımından önem taşımaktadır. Takı tasarım malzemeleri satışı yapan dükkanlar ve e-ticaret siteleri için, kârlı bir ticaret yapmanın ilk adımı iyi bir fiyata ürün satın almaktır. Bu anlamda toptan takı malzemesi fiyatları merak edilmektedir.

 

Toptan ürün satın almanın avantajı, birim ürün başında çok ciddi iskonto elde edebilmektir. Genel olarak kâr oranının yüksek olduğu takı-tasarım ürünleri alanında da toptan ürün almak, işletmeler için kazançlı olmaktadır. Toptan takı tasarım malzemeleri fiyatlarında en önemli belirleyici ürünün toptancıya geliş maliyetidir. Akik taşı, petek boncuk ya da hobi malzemeleri içinde yer alan takı yapma seti gibi ürün gruplarında, yerli üretim ya da ithal olabilen takı tasarım ürünlerinde, ikinci önemli faktör alım miktarıdır. 

 

Toptan alımda, bir ürünü 500 adet sipariş vermek fiyatta yüzde 10 iskonto yaratabilirken, aynı üründen 5000 adet sipariş vermek fiyatta yüzde 40’a varan iskonto yaratabilir. Bu da, hem mağazalar üzerinden hem de önde gelen alışveriş siteleri gibi uygulamalar üzerinden satış yapan kişiler için ciddi bir fırsat sunmaktadır. Pembe kuvars kolye ve püskül gibi ürün seçeneklerinin yer aldığı takı tasarım sektöründe, kazançlı bir ticaret için toptan fiyat alma avantajı işletmelerce tercih edilmektedir. 

Toptan Takı Tasarımı Nedir?

Tasarım ürünleri, hem internet üzerinden hem de fiziksel perakende mağazalarında en çok ilgi gören ürün grupları içinde yer almaktadır. Epoksi kolye yada bileklik ipi gibi farklı ihtiyaçlara hitap edebilen takı tasarım ürünlerinde metal, gümüş, örgü ya da boncuk gibi farklı öğeler, yaratıcı konseptlerle tasarlanarak sunulmaktadır. Günlük yaşamda sık bir şekilde tercih edilmesiyle ön plana çıkan takı tasarım ürünleri, özellikle kadınlar tarafından çok ilgi görmektedir. Mumlu ip ya da aytaşı gibi ürün seçeneklerinin yer aldığı, inci boncuk ve kordon ip gibi modellerin ön plana çıktığı tasarım ürünleri, modası asla geçmeyen aksesuarlar içinde yer almaktadır. 

 

Bijuteri dükkanlarında rağbet gören, internet satış mağazalarında yüksek satış hacimlerine sahip olan bu ürünlerin, işletmeciler tarafında avantajı yüksek bir kâr bırakması, kullanıcılar için avantajı ise keyifle tercih edilebilen ürünler olmasıdır. Okulda, iş yerinde ya da günlük yaşamda farklı kombinlerde tercih edilebilen kristal boncuk ya da kolye zinciri gibi ürünler, tarzı tamamlayan ve bir ambiyans yaratan ürünlerdir. Her zaman ilgi gören takı tasarım ürünlerinde, işletmeler ciddi bir kazanç elde etmek için, takı tasarım ürünlerini uygun fiyattan satın almak adına toptan satış seçeneğine önem vermektedir. 

 

Toptan takı aksesuar ürünleri içinde yer alan cam boncuk ve kolye ipi gibi ürünlerde ciddi bir indirim sağlayan toptan satın alım modeli, hem online hem de fiziksel mağazalarda yer buluyor. Değişen trendlere göre hızlı bir şekilde yeni ürün seçeneklerinin çıktığı küpe ucu ya da takı teli gibi ürünlerde, hem ithal ürünler hem de yerli üretim takılar kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. 

Takı Tasarımı Nasıl Yapılır?

Takı tasarımı, ilgi çekici ürün seçenekleriyle rağbet gördüğü gibi aynı zamanda önemli bir hobidir. Deri ip, broş klipsi ve yüzük yapma seti gibi tasarım kitleri ile, herkes kendi takısını yapabilmektedir. Takı tasarımı yapmak için gerekli olan ilk şey, tasarım için ihtiyaç duyulan sete sahip olmaktır. Orta seviyede el yatkınlığı olan herhangi bir kişi, takı tasarım ürünlerini kısa süre içinde çıkarabilir. Boncuk kolye yapımı gibi konular, takı tasarımı blog sitelerinde en çok ilgi gören konular arasındadır. Özellikle kadınların ilgi gösterdiği takı tasarım hobisi, hem üretilen ürünleri doğrudan kullanma şansı sunması, hem de internet üzerinden satış yaparak gelir elde etme fırsatı yaratması ile ön plana çıkmaktadır. 

 

Takı tasarım nasıl yapılır sorusunun yanıtı, uygulama modeline göre değişebilmektedir. İplerin, boncukların ya da değerli taşların yer aldığı bir takı tasarım sürecinde, farklı bir yol izlemek gerekebilir. Kendin yap - do it yourself temalı kanallarda, takı tasarımının nasıl yapılacağına dair birçok önemli bilgiye ulaşmak mümkündür. Bununla birlikte, takı tasarımında ilk adımlar arasında gerekli malzemeleri temin etmek yer alıyor. İyi bir el becerisi ve rehbere sahip olunsa dahi, toka, yüzük, bileklik ya da küpe gibi bir takı tasarlama sürecinde gerekli malzemelerin eksiksiz olması gerekmektedir. 

Takı Tasarımı Yapmak İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

Takı tasarım uygulamalarında, ihtiyaç duyulan malzemeler ve hobi setleri temin edildiğinde, tasarımı yapmak oldukça kolay bir hale gelmektedir. Takı tasarımı, yaratıcılığa hitap eden çok geniş bir dünya olması nedeniyle farklı ürün seçenekleri içerebilir. Halka, toka, rozet gibi ürünlerin üretilebileceği takı tasarım dünyasında, fark yaratmak isteyen tasarımcılar klasik malzemelere kendi tasarımsal yorumlarını katabilmektedir. Hobi odaklı başlayıp, aynı zamanda satış yaparak ek gelir elde etmek isteyen biri için, gerekli olabilecek malzemelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 

  • Marteniçka ipi

  • Küpe aparatları

  • Metal harf

  • Rozet iğnesi

  • Metal halka

  • Yüzük teli

  • Kurutulmuş çiçekler

 

Takı tasarımı, uçsuz bucaksız bir dünya olarak çok geniş seçenekler sunmaktadır. Yukarıda yer alan malzemeler, yüzlerce hatta binlerce alternatifi olan takı tasarım ürünleri içinde çok küçük bir kısmı ifade etmektedir. Ucuz takı üretmek için tercih edilebilecek diğer takı tasarım malzemelerine gelindiğinde ise tel taç ve küpe çivisi tercih edilebilecek hobi malzemeleri içinde yer almaktadır. 

Takı Tasarım Malzemeleri Nereden Alınır?

Takı tasarım malzemeleri satın alarak, hem keyifli bir hobiyi gerçekleştirmek hem de çeşitli platformlar üzerinden, ürün satışı yapıp ek gelir elde etmek mümkündür. Belirli seviyede el becerisi olan ve yaratıcı takı ürünleri tasarlayabilen herhangi bir kişinin tek ihtiyacı, takı üretim setleridir. Bileklik kordonu ya da metal toka aparatı gibi yardımcı araçlarla, birbirinden güzel takılar tasarlanabilmektedir. 

 

Silindir boncuk üretmek ve diğer takı ürünlerinde avantajlı fiyatlarla insanlara ulaşmak için toptan fiyatına satış yapan takı tasarım satış platformları tercih edilebilir. Kararmaz zincir toptan olarak satın alındığında, perakende alıma göre çok daha uygun fiyatlar içerebilmektedir. Bu durum, diğer tüm takı tasarım ürünleri için de geçerlidir. Takı tasarım malzemeleri satın almak için, internet üzerinden toptan takı tasarım ürünleri satışı yapan siteler ön plandadır.