Küpe
Küpe
Çeyrek Nazar Lüks Çelik Küpe

Çeyrek Nazar Lüks Çelik Küpe

125,28 ₺ 108,00 ₺

Xuping Çivi Lüks Çelik Küpe

Xuping Çivi Lüks Çelik Küpe

125,28 ₺ 108,00 ₺

Xuping Lüks Çelik Halka Küpe

Xuping Lüks Çelik Halka Küpe

125,28 ₺ 108,00 ₺

Burgulu Lüks Çelik Küpe

Burgulu Lüks Çelik Küpe

113,68 ₺ 98,00 ₺

Labirent Lüks Çelik Küpe

Labirent Lüks Çelik Küpe

113,68 ₺ 98,00 ₺

Oval Lüks Çelik Küpe

Oval Lüks Çelik Küpe

113,68 ₺ 98,00 ₺

Yonca Mineli Lüks Çelik Küpe

Yonca Mineli Lüks Çelik Küpe

113,68 ₺ 98,00 ₺

Xuping Yıldız Lüks Küpe

Xuping Yıldız Lüks Küpe

113,56 ₺ 97,90 ₺

Xuping İnci Lüks Çelik Küpe

Xuping İnci Lüks Çelik Küpe

113,56 ₺ 97,90 ₺

Göz Lüks Çelik Küpe

Göz Lüks Çelik Küpe

113,56 ₺ 97,90 ₺

Kare Sedef Lüks Çelik Küpe

Kare Sedef Lüks Çelik Küpe

113,56 ₺ 97,90 ₺

Hilal Sedef Lüks Çelik Küpe

Hilal Sedef Lüks Çelik Küpe

113,56 ₺ 97,90 ₺

Para Nazar Lüks Çelik Küpe

Para Nazar Lüks Çelik Küpe

113,56 ₺ 97,90 ₺

Yarım Halka Lüks Küpe 3 cm

Yarım Halka Lüks Küpe 3 cm

104,28 ₺ 89,90 ₺

Lüx Çelik Zilli Küpe

Lüx Çelik Zilli Küpe

104,28 ₺ 89,90 ₺

Ananas Lüks Çelik Küpe

Ananas Lüks Çelik Küpe

91,64 ₺ 79,00 ₺

Yılan Lüks Çelik Küpe

Yılan Lüks Çelik Küpe

91,64 ₺ 79,00 ₺

Tuğra Oval Lüks Çelik Küpe

Tuğra Oval Lüks Çelik Küpe

91,64 ₺ 79,00 ₺

Tuğra Kare Lüks Çelik Küpe

Tuğra Kare Lüks Çelik Küpe

91,64 ₺ 79,00 ₺

Kalp Yeni Sezon Taşlı Küpe

Kalp Yeni Sezon Taşlı Küpe

69,60 ₺ 60,00 ₺

Stoğu Biten Ürünler

Toptan Küpe Fiyatları

 

Takı küpe gibi ürünlerin son zamanlarda popülerleşmesi, talep artışına ve birçok girişimci için güvenli bir girişim kaynağı olmaya başladı. Toptan bijuteri alışverişleri bu tür girişimci alıcılar açısından en rahat ve en uygun seçenek olacaktır. Ulaşılabilecek en güzel takılar ve fiyatları bulabilme imkanı dolayısıyla birçok alıcı bu yolu tercih etmeye başladı. 

 

Toptan küpe ve takı fiyatları birim olarak hesaplandığında ise piyasadakilerin yarı fiyatına yakındır. Sırasıyla en küçük boy küpelerden büyük boy küpelere ve taşsız küpelerden taşlı küpelere doğru, fiyat artış gösterir. Takılar hammaddesine göre metal takılar, pirinç takılar ve plastik takılar olarak ayrılabilir. Bu da yine fiyatı etkileyecek faktörlerdendir. Değerli takı ve küpeler toptan alımda fiyat açısından daha avantajlı olacaktır. Örnek olarak toptan çelik küpe ve toptan inci küpe çok miktarda alındığında piyasadaki birim fiyatından daha uyguna gelecektir. Bu da alıcının kâr marjını arttırabilmesine olanak sunar.


Bunların yanı sıra ünlü markaların takı ve küpelerine de ulaşmak mümkündür. Örnek olarak zara küpe toptan alımda daha uygun bir fiyata denk gelecektir. Bazı markaların imitasyon küpe modelleri de toptan aksesuar ve takı tedarikçilerinde bulunabilir. 

Toptan Küpe Modelleri Nelerdir?

 

Toptan takı ve küpe piyasasında birçok kadın küpe modelleri mevcuttur. Kulakta duruşu sebebiyle en çok kulağa takılan şeyler arasında halka küpe çeşitleri, taşlı küpeler, kulak küpeleri ve çoklu küpeler yer alıyor. 

 

Kulağı delik olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir küpeler arasında da mıknatıslı küpe, kulak üstü küpe, kepçe küpe, kulak küpesi, kıkırdak küpe ve klipsli küpe modelleri yer almaktadır. Bu modeller içerisinde kepçe küpe kulağın kepçesine takılır ve hem kulağı delik olanlar hem de olmayanlar için uygun modelleri vardır. Kepçe küpe ve kıkırdak küpe toptan alımda çokça tercih edilen modeller arasındadır.

 

  • Halka Küpe: Bayan küpe modelleri arasında en çok tercih edilen küpe modeli halka küpedir. Bu yüzden halka küpeler her zaman satış açısından rahatlık sağlar. En çok talep gören modeller arasında ise kalın halka küpe, ince halka küpe, kare halka küpe ve taşlı halka küpe yer alıyor. Bunun yanı sıra halka küpe seti de kombinlemek açısından oldukça uygundur. 2li ve 3lü küpe kombinasyonları ile değişik küpe modelleri bir arada kullanılabilir. En çok talep gören modeller arasında ise ikili küpe seti, üçlü küpe seti ve çoklu küpe seti yer alır. 3 delik küpe modelleri olarak halka, taşlı ve nokta küpeler birçok farklı şekilde kombinlemeye uygundur. Halka küpelere alternatif olarak renkli küpeler de küpe kombinleri açısından tercih edilir. Renkli halka küpe, renkli taşlı küpe ve renkli plastik küpe bu modeller arasındadır.

 

  • Taşlı Küpe: Hem günlük kullanımda hem de özel günlerde taşlı küpe oldukça ideal bir seçimdir. Taşlı küpe, inci küpe ve tektaş küpe modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Toptan taşlı küpe modelleri arasında tektaş küpe, taşlı sallantılı küpe, sarkan küpe, büyük taşlı küpe, parlak küpe, su yolu küpe, püskül küpe, kristal boncuk küpe modelleri mevcuttur.

 

Bu küpelerin kalitesi taşına göre belirlendiğinden her tür talebe uygun olması için imitasyon küpe modelleri de üretiliyor. Sahte küpe ve takılar gerçeklerini maddi olarak karşılayamayacak alıcılar açısından iyi bir alternatif oluşturuyor. Bu nedenle son dönemde müşteriler tarafından çoğunlukla tercih ediliyor.

 

Davet ve özel günlerde kullanmak için abiye küpe modelleri bayan alıcılar tarafından ilk tercih edilen küpe türüdür. Taşlı küpelerin yanı sıra uzun küpe, taşlı sallantılı küpe ve taşlı büyük küpe modelleri de abiye küpeler arasında popülerdir. Gelinler için ise beyaz küpe, çiçekli küpe, su yolu küpe ve inci küpe tercih edilen modeller arasındadır.

 

  • Günlük Küpe: Günlük kulağa takılan küpeler satışı açısından bir rahatlık sağlar. Günümüzde birçok farklı küpe kombinleri kullanımının yaygınlaşmasıyla farklı modelde küpeler birlikte kullanılabilir hale geldi. Yaygın küpe modelleri arasında yine halka küpe ve birlikte kullanmak için yuvarlak küpe, kare küpe, çiçek küpe, yıldız küpe ve kalpli küpe modelleri yer alıyor. 

 

Günlük ve sade küpe kullanımının bir diğer kolaylığı da kombine etmesidir. Birden fazla küpe takmak isteyenler için 2 delikli kulak küpe modelleri, 3 delik küpe modelleri ve çoklu küpe modelleri vardır. Kulakta 3 delik küpe modelleri arasında halka küpeler, taşlı küpeler ve şekilli küpeler birlikte set halinde sunmaya da uygundur. Farklı türlerde küpe takmak isteyenler için ise zincir küpe, ince küpe ve üstten takmalı küpe modelleri de mevcuttur.

 

Günlük kullanımda bir diğer tercih edilen modeller ise küçük küpelerdir. Küçük küpe modelleri arasında nokta küpe, minimal küpe, damla küpe, minik küpe ve küçük taşlı küpe vardır. Bu küpeler genellikle çift olarak veya çoklu küpe seti olarak karışık da satılabilir. Kadın küpe modelleri dışında erkekler için tekli küpe, zincir küpe veya kıkırdak küpe modelleri de vardır. Her alıcının zevkine hitap etmesi açısından bu modeller dışında otantik küpe, sade küpe, genç küpeleri ve spor küpe modelleri de vardır. 

 

Toptan Küpe Alımında Fiyatta İndirim Uygulanır mı?

 

Küpe set alımında tek veya çifte göre daha uygundur. Tedarikçi firma ile olan ilişki ve güvene bağlı olarak indirim uygulaması söz konusu olabilir. Bunun dışında alım miktarı arttıkça toptan takı fiyatında da bir indirim olacaktır. Bu konuyu tedarikçi firma ile iletişime geçerek konuşmak en doğrusu olur.

Toptan Küpe Alımında Adet Sayısında Üst Sınır Var mı?

 

Her toptan küpe satıcısının belirlediği üst sınır limiti vardır. Bu limitler stok sayılarına göre değişir. Tedarikçinin stoktaki ürün sayısı kadar sipariş etmek mümkündür. Bu sayı ortalama olarak takı ve küpe setlerinde 10 ve katları arasında değişir. Tekli küpe ve ikili küpe alımlarında ise bu sayı üründen dolayı artacaktır. 

Bazı satıcılar ise siparişe göre tedariği tercih edebilir ve bu durumda istenilen sayıda ürün talep edilebilir. Toptan küpe alımında çoğunlukla tedarikçilerin stoklarına göre alım yapılır.

Küpeleri Toptan Almanın Avantajları Nelerdir?

 

  • Fiyat: Toptan küpeler ve bijuteri alımında en büyük avantaj kuşkusuz ki fiyatıdır. Bunun nedeni ise aracı olan bir kuruluş olmadığından ürünü tedarikçisinden almaktır. Ürünün birim sayısı fiyatıyla ters orantılı olduğundan ürün arttıkça fiyatı azalacaktır. Tedarikçi ile olan süreklilik, alımda genellikle avantaj sağlar. Bir diğer avantajı ise stok yapabilme imkanıdır. Alıcılar açısından toptan ürün alımı stok yapabilme imkanı sağlar. Ürünün seyrek fakat toplu alımı ürün giriş ve çıkışı kontrolü için de bir avantaj oluşturur. Böylelikle stok kontrolü de düzenli bir şekilde takip edilir. Aynı zamanda stok yapıldığı takdirde müşteri bekletilmemiş olur. Özellikle e-ticaret yapanlar için bu büyük bir avantajdır. 

 

  • Satış Kolaylığı: Toptan takı alımında bir diğer avantaj ise takı pazarında mevcut talep gören ürünler tercih edildiğinde bu ürünleri satmanın kolaylaşmasıdır. Böylelikle yeni bir talep yaratmaya gerek kalmadan var olan talebe göre tanıtım yapılabilir. Toptan takı alımı tercih edildiğinde pazardaki mevcut markalarla çalışmak ise bir diğer avantajdır. Bu sayede alıcılar yeni bir marka kurmak veya tanıtmak için gerekecek bütçeyi stok tutmak ve diğer harcamalar için kullanabilir.