Hakkımızda

Saygın Danışmanlık ve Dış Tic Ltd Şti 2005 yılında tahtakale de kurulmuştur. Bijuteri ve aksesuar başta olmak üzere bir çok sektörde ithalat , imalat ve tedarikci konumundadır. ürün çeşitliliğini 
her geçen gün geliştirerek artırmaya devam etmektedir.  1500 m2 alana sahip 40 bin ürün çeşidi bulunan genel merkez ve deposu istanbul Avcılar dadır. Bunun yanı sıra istanbul da 4 adet perakende mağazası bulunmaktadır. 


Çağın gereksinimlerine hızlı ayak uyduran yenilikçi düşünce yapısı ile sektöründe ilk kez 2008 yılında barkod sistemi uygulamasına başlamış olan şirketimiz şuan tüm şube ve internet satışlarında gerçek zamanlı online stok bilgisi , ve ürün takibi konularında lider konumdadır. Sistemimizde kayıtlı 40 Bin ürün bulunmaktadır. Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm ürünler barkodlu olup üzerlerinde Sitemizden toptan bijuteri  ve toptan takı başta  olmak üzere tüm kategorilerde toptan fiyatı ile adet sınırlaması olmadan tek tek alım yapabilirsiniz.

Başlıca toptan olarak hizmet veridiği sektörler toptan bijuteri, toptan kozmetik, toptan doğaltaş, toptan hediyelik eşya, toptan takı, toptan şal, toptan eşarp, toptan takı tasarım malzemeleri ve hobi eğitim malzemeleri, toptan güneş gözlüğü, toptan oyuncak, toptan kırtasiye, toptan hırdavat, toptan telefon aksesuarları, toptan tesbih, toptan hobi eğlence malzemeleri, toptan vitrin aksesuarları, toptan saat dir.  Yeni sektörler ekleyerek hizmet ağımızı büyütmeye devam ediyorum. Kışlık ürünlerde toptan tekstil ürünleri başlıca , toptan atkı bere eldiven şal gibi ürünler eklenmektedir, Bununla birlikte teksil ürünleri içerisinde Toptan öorap , kolej çorapları , babet çorap, snickers çorap gibi temek günlük kullanıma uygun , popüler ve hızlı satan ürünler eklenmeye devam edecektir. 

Keyifli alışverişler dileriz.

* Sitemizden Alışveriş Yapmak İçin ;

Sepet toplamınız 500 tl olmalıdır.
 Ürünlerden istediğiniz adetlerde sepetinize toplayarak 500 tl yi geçtiğinizde sipariş verebilirsiniz.
3000 tl üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 


* Ödeme Seçenekleri ;

* Banka Havalesi ; %3 indirimli.
* Kredi Kartı 
* Kapıda Ödeme. ( 39,90 tl ücretli )

Whatsapp: 0532 165 35 17

Tel          : 0212 549 93 93