Stoğu Biten Ürünler

Piercing Nedir?

Piercing, vücudun farklı bölgelerine uygulanan metal parçalar olarak bilinmektedir. Cildin delinmesi ile kalıcı olarak yerleştirilen takı ve aksesuarlardan biri olarak kabul edilmektedir. İnsanların genellikle kulak memesini delerek kullandıkları küpelere benzetilen piercing çeşitlerini farklı kılan husus vücudun her bölgesinde kullanılabiliyor olmasıdır. Bu nedenle piercing modelleri çok çeşitlidir. Vücudun çeşitli noktalarına uygulanarak görsel farklılığı sağlayan piercing modelleri özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Kullanıldıkları bölge ve şekillerine bağlı olarak isimlendirilen piercing seçenekleri ile alakalı özelliklere göz atmak mümkündür. 

Toptan Piercing Fiyatları?

Piercing satın almak isteyen tüketicilerin önemli bir kısmı fiyat değerlendirmesi yapmadan karar vermeyi tercih etmemektedir. Zira piercing takı ve aksesuar ürünleri arasında yüksek fiyatlarla satılan alternatiflerdir. Vücutla doğrudan temas etmesinin yanı sıra derinin içine de nüfuz etmesi sağlıklı olmayı gerektiren bir konudur. Piercing seçerken fiyat araştırması yapmak isteyen tüketiciler için sadece rakamlara takılı kalmamak gerekir. Çünkü ucuz alternatiflerin sağlıklı olmayabileceği gerçeği piercing alışverişinin olumsuz bir şekilde sonuçlanmasına neden olacaktır.

Piercing satın alırken perakende fiyatlarında düşünülmesi gereken detaylar toptan piercing fiyatları açısından da benzerlik göstermektedir. Bu çerçevede bir tüketici için ister toptan ister perakende fiyatlar olsun piercing satın alırken benzer hususları değerlendirmek şarttır.

Toptan Piercing Modelleri Nelerdir?

Toptan piercing satın almak istendiğinde modeller tıpkı perakende modellerinde olduğu gibi çok çeşitlidir. Bu nedenle de tüketiciler açısından seçenekleri değerlendirmek daha kaliteli bir seçenekten fayda sağlamak adına özeldir. Aşağıda sıralanan piercing modelleri hem perakende hem de toptan fiyatlar açısından satın alınabilmektedir. 

 • Kulak Piercing

 • Yüz Piercing

 • Ağız Piercing

 • Göbek Piercing

 • Dudak Altı Piercing

 • Burun Piercing

 • Mıknatıslı Piercing

 • Piano Piercing

 • Burun Yanı Piercing

 • 8mm Piercing

 • Çene Piercing Modelleri

Tüm bu seçenekler piercing alışverişini yaparken tüketicilerin tercih edebileceği alternatiflerdir. Bu çerçevede hem alışverişte çeşitliliği yakalamak hem de kalite odaklı bir yaklaşım benimsemek mümkündür. Toptan ve perakende piercing alışverişi esnasında tercih edilebilecek olan bu seçenekleri değerlendiren tüketiciler ideal sonuçlara ulaşmaktadır. Bedende en çok tercih edilen piercing modelleri ise şöyledir;

 • Kulak Piercing: Kulak piercing çeşitlerinde, standart piercinglerden farklı olarak daha keskin seçenekler yer almaktadır. Kulaklarda kullanılan çözümler genellikle küpeler olurken, kulak piercing modelleri de kullanılabilmektedir. Piercing çeşitlerine göre kullanım özellikleri söz konusuyken tercih edilen piercinge göre iyileşme süreleri ve model çeşitliliğinden bahsetmek gerektiği unutulmamalıdır. Kıkırdak için uygun bir seçenek olarak kullanılan kulak piercingleri insan sağlığında herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz. Bu nedenle de her piercing, tercih eden herkes tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

 • Yüz Piercing: Yüz bölgesinde kullanılan piercing seçenekleri genel olarak farklı isimlerle anılmaktadır. Kaş piercing, dudak piercing ve çene piercing gibi seçenekleri olan yüz piercing modelleri görsel olarak oldukça başarılıdır. Bu nedenle de kullanışlılığı sağlamada dikkat çeken alternatifler sağlamaktadır. Yüzün farklı noktalarına kullanılacak olan piercinglerin görsel olarak tatmin edici olması açısından modelleri de oldukça dikkat çekicidir. Bu nedenle de seçim yaparken bu detayın dikkate alınması kullanıcıları tatmin eder.

 • Ağız Piercing: Ağız piercing ya da ağız içi piercing çeşitleri genellikle dile yerleştirilmektedir. Dilin tam ortasının delinmesiyle yerleştirilen bu piercingler kalıcı olarak ağızdaki yerini almaktadır. Bu noktada hem görsel anlamda ilgi çekici hem de insan sağlığını olumsuz etkilememesi bağlamında özeldir. Ağız sağlığına önem veren tüketiciler tarafından kullanılabilecek olan ağız piercing modelleri sayesinde görsel kalite beklenenin de ötesindedir.

 • Göbek Piercing: Göbek piercing genellikle göbek deliğinin hemen üzerinde yer alan et fazlalığına ya da çukura yerleştirilmektedir. Modeller ve çeşitler bağlamında alternatifler fazla olduğunda tüketicilerin göbek piercing konusunda taşlı piercing ya da titanyum piercing kullanmaları mümkündür. Tüketiciler açısından çeşitliliği sağlarken kalite standartlarına kapı aralamak da muhtemeldir. Bu nedenle de piercing seçerken kullanılacak bölge göbek ise çeşitlilik çok daha fazladır.

 • Dudak Altı Piercing: Dudak altı piercing, dudak ile çene arasındaki bölgeye yerleştirilen piercing seçenekleri arasında kabul edilmektedir. Piercing alternatifleri arasında görsel olarak ideal ve kullanışlılık açısından da beklentileri karşılayan dudak içi piercing sayesinde piercing seçimi kolaylaşacaktır. Bu nedenle dudak bölgesine uygun bir piercing tercih edilecekse daha kolay seçimlerden söz etmek mümkündür.

Toptan Piercing Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kaliteli bir piercing satın almak isteyen tüketiciler açısından dikkat edilmesi gereken pek çok detaydan söz etmek mümkündür. Zira piercing küpe ya da kolye gibi doğrudan cilt üzerine yerleştirilen bir aksesuar olarak kullanılmamaktadır. Cilt içerisine yerleştirilen piercing insan sağlığını etkilemektedir. Bu nedenle de satın alma esnasında titiz bir seçim yapmak bütün tüketiciler açısından önem taşır. 

 • Sağlığa Uygun Olmalıdır: Cilt içerisine yerleştirilecek olan piercing seçeneklerinin cilt sağlığını olumsuz anlamda etkilememesi şarttır. Bu noktada aksesuarın sağlık standartlarına uygun tasarlandığından ve gerekli izinlerinin olduğundan söz etmek şarttır. Bu kurala uygun bir şekilde tasarlanmış olan piercingler sadece görsel olarak değil uzun ömürlülük anlamında da beklentilere en iyi şekilde cevap verir. Böylelikle tüketiciler açısından seçim yapmak çok daha kolay bir hal alır. 

 • Toptan Piercing Fiyatları: Toptan piercing satın alırken dikkat edilecek önemli detaylardan bir tanesi olarak toptan satış fiyatlarını dikkate almak şarttır. Çünkü piercing satış rakamları kalite standartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle de toptan alışverişlerde fiyatı dikkat almak her şeyden önemlidir. 

Toptan piercing fiyatlarını makul seviyelere çekmek adına genellikle yüksek adetli alımlar dikkat çeker. Çünkü toptan piercing satan kimseler için adet ne kadar artarsa kârlılığı o denli düşürmek ve toplam üründen kâr etmek mümkün olur. Ürünü uzun süre elde tutmak yerine kısa sürede satıp yeni ürün getirmek adına toptan alımlarda fiyatlar adete bağlı olarak değişir. 

Toptan Piercing Nereden Alınır?

Piercing kullanan tüketiciler açısından kulak piercing nasıl çıkarılır sorusu kadar önemli bir detay da toptan piercing nereden alınır konusudur. Çünkü piercing her yerden satın alınabilecek bir ürün değildir. Bu konuda gerekli hassasiyeti gösteren ve kaliteli ürün satan toptancıları tercih etmek gerçek anlamda kusursuz bir alışverişin anahtarı olacaktır. Tüketicilerin kalite odaklı bir seçim yapmalarını sağlayacak olan faktörler değerlendirildiğinde şu hususlara dikkat etmek gerekllidir.

 • Satıcının Tecrübesi: Piercing satın almak isteyen tüketiciler için toptan alışverişte tecrübeye odaklanmak gerektiğini bilinmelidir. Çünkü toptan piercing satışı herkesin gerçekleştirebileceği bir süreç değildir. Burada tecrübe, kalite ve uygun fiyat gibi pek çok detayı bir arada değerlendirmek her şeyden önemlidir. Bu çerçevede gerçekleştirilecek alışveriş hem tüketicileri tatmin eder hem de kalite standartlarını zirveye çıkarır.

 • Güvenilir Satıcı: Toptan piercing satıcıları arasından bir tercihte bulunulacağı zaman güven veren satıcıları tercih etmek çok önemlidir. Bu nedenle de titiz bir yaklaşım benimsemek ve ihtiyaçlara uygun alışveriş gerçekleştirmek gerekir. Aksi takdirde tüketicilerin beklentilerine uygun sonuçlara ulaşması söz konusu olmaz.